tren

SERDAR KARASOY’DAN SMA HASTALARINI UNUTMADI

SERDAR KARASOY’DAN SMA HASTALARINI UNUTMADI

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı ve Finans  Danışmanı Serdar Karasoy SMA hastası çocuklar için yüklü miktarda bağışta bulundu.

Genç iş insanı Serdar Karasoy, SMA hastalarının tedavi masraflarını karşılamak amaçlı yapılan kermese yüklü bir miktarda bağışta bulundu. Ünlü iş adamı Karasoy; bu hareketiyle büyük alkış topladı.

Doğum Gününde Hediye Kabul Etmedi

Geçtiğimiz hafta doğum günü olan Serdar Karasoy, yakın arkadaşlarına ve ailesine hediye kabul etmediğini; bunun yerine LÖSEV ve Gülümseyen Maskeler derneklerine bağışta bulunmasını istedi. Ailesi ve arkadaşları tarafından bu istediği geri çevrilmedi ve Serdar Karasoy adına bağışta bulunuldu. Bununla ilgili sosyal medya hesaplarından mesaj yayınlayan Karasoy, doğum gününü kutlayan herkese teşekkürlerini iletti. Cemiyet dünyasında, bonkörlüğü ve mütevazılığı ile tanınan yakışıklı genç iş adamı, yaptığı bağışların gizli kalması konusunda ısrarcı.

Bone Fide Şirketini Satın Aldı

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy, geçtiğimiz aylarda Bona Fide Yatırım Şirketini satın aldı. Bone Fide şirketi ile, dizi ve film sektörüne de el atan Karasoy, ünlü dijital mecralarda dizi ve film yapacak. Dubai ‘Yatırımcılar Listesinde’ yer alan iş adamının, Amerika ve İngiltere’de de yatırımları bulunmaktadır

01.06.2023
1.315
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.