tren

Serdar Karasoy’un Başarısının Sırrı Ne?

Serdar Karasoy’un Başarısının Sırrı Ne?

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı  ve Finans Danışmanı Serdar Karasoy, Amerika , Avrupa ve Körfez ülkeleri olmak üzere tüm dünyada başarılar sağlamaktadır. Finans yönetimi ve danışmanlığı, gayrimenkul yatırım uzmanlığı ve turizm gibi birçok sektörde projeler üreten Serdar Karasoy bizler için sırrını açıkladı.

Başarı Kısa Zamanda Elde Edilen Bir Şey Değil 

Başarıyı kısa zamanda elde etmek mükün değil diyen Serdar Karasoy, başarının uzun vadede disiplinli çalışmayla geleceğini vurguladı. Serdar Karasoy:  Büyük bir başarı için emeklerin verilmesi gerekiyor. Uzun ve zorlu bir süreç ancak inanç , azim ve disiplin olursa sonuç kaçınılmaz . dedi. Dubai Merkezli Anatolian Global DMCC Yatırım şirketini kuran Serdar Karasoy;  İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Dubai Yatırımcılar Listesine Girdi

Kurduğu Anatolian Global DMCC ile Dubai’de Yatırımcılar Listesine giren Serdar Karasoy, Finanstan, Mimariye, Turizmden, Gayrimenkule kadar birçok alanda hizmet veriyor. Amerika, Avrupa ve Körfez ülkelerinde ticarete yapan Karasoy, başarının temeli inanmak ve azim olduğunu dile getiriyor.

Hırslı Olun Ama Hırsınız Mantığınızı Geçmesin

“Hiçbir şey yapmadan, çalışmadan duranların cezası bir şeyler yapmaya çalışıp hata yapanlara göre daha fazla olmalı. Hata yapmadan iş öğrenilmez, uzun ve yorucu bir yolda başarı kazanmak istiyorsanız hatalarınızı görün ve sorunu çözerek ilerleyin’ diyen Serdar Karasoy, ayrıca gençlere de şu tavsiyeyi verdi: ‘ Gençler gelecek için çok çalışın hırslı olun ama hiçbir zaman hırsınız mantığınızı geçmesin’ dedi.

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı ve Finans Danışmanı Serdar Karasoy, boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmektedir. 

13.10.2022
1.426
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.