trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz?

2020 yılında Anatolian Global DMCC farklı sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirme ve yatırımların yatırımcısı olma amacıyla gelişme potansiyeli yüksek projelere yatırım yaparak istikrarlı bir büyüme grafiği çizme vizyonunu benimsiyor.

Genel Bakış

Farklı sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirme ve yatırımların yatırımcısı olma amacında Anatolian Global DMCC, gelişme potansiyeli yüksek projelere yatırım yaparak istikrarlı bir büyüme grafiği çizme vizyonunu benimsiyor, mevcut ve gelecekte var olacak tüm iştiraklerine artı değer katmayı hedefliyor. Anatolian Global DMCC, hızla değişen pazar dinamikleri ve piyasa beklentilerinin doğurduğu iş fırsatlarını değerlendirebilen, esnek, yenilikçi ve hızlı bir organizasyon yapısına sahip bulunuyor. Aynı zamanda küresel pazarda yer almaya istekli ve cesaretli girişimleri de finansman olanaklarıyla destekleyip yönlendirerek Dubai ve Dünya ekonomisine ve girişimcisine katkı sağlamayı misyon ediniyor.

Kurumsal Yapımız

Anatolian Global DMCC, 2020 yılı içerisinde Uluslararası Ekonominin kalbi olan Dubai de kurularak sektörde geçmişten gelen 10 yıllık tecrübesini dünya ekonomi pazarına sunan yatırımcı ve aracı bir kurumdur.

Anatolian Global DMCC, şirketinin kurumsal stratejisi; iç pazarda olduğu kadar dış pazarda da edindiği tecrübe ve uzmanlığı sentezleyerek kalkınmayı, gelişimi ve endüstriyel yönelimleri gözetmek, kar potansiyeli yüksek olan ticari sektörlere yatırım yapmayı amaç edinmek, hedeflenen süreler dahilinde sürdürülebilir ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektir.

Bağlı ortaklıklarının tamamını; operasyon yöntemi, kurumsal yönetim ve finansman bakımından destekleyen bir şirket olarak; ortakları ve personellerinin geniş yelpazeli uzmanlık ve tecrübe alanları sayesinde birçok farklı iş koluyla sürdürülebilir fayda ve kurumsal sorumluluk odaklı çalışma sistematiğinden de ödün vermemeyi başarmıştır.

Anatolian Global DMCC; ekonomik rekabet koşullarına rağmen inşaat, gayrimenkul geliştirme ve satış, bankacılık ve finans, yatırım danışmanlığı, sanayi ve üretim, enerji, üretim ihracat, turizm, medya ve iletişim gibi önemli ölçüde potansiyel barındıran ve gelecek vaat eden sektörleri de faaliyet alanına yatırımlar hedeflenmektedir.

İstikrarlı ekonomisiyle günden güne gelişmeye ve önemli fırsatlar sunmaya devam eden Dubai’nin durmaksızın büyüyen değeri Anatolian Global DMCC, her zaman olduğu gibi ileride de kalite, değer, hizmet ve mükemmeliyet prensiplerine dayanan iş portföyüne yeni iş alanları entegre etmeyi misyon edinmektedir.

Yatırımlar

Yatırım Holding olarak yatırımlarınızın planlanması ve uygulanması noktasında kurumsal destek noktasında yanınızdayız. Uzun yıllardır yürüttüğümüz çeşitli yatırım danışmanlıkları ile birlikte yaşadığımız çağın gerektirdiği ve planınıza ilişkin en uygun çözümü sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, geniş portföyümüz ve deneyimli yönetici kadromuzla yatırımlarınızı yönetiyoruz.

Hedefler

Girişim, Yatırım veya Büyüme Hedefleri

Bireysel, kurumsal veya tüzel şirketleriniz, yatırımlarınız, iştirakleriniz, büyüme hedefiniz ne ise talep ettiğiniz doğrultuda beraber ileriye büyük bir adım atalım.