tren

Serdar Karasoy Online Alışveriş İşine El Attı

Serdar Karasoy Online Alışveriş İşine El Attı

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş insanı Serdar Karasoy, online alışveriş işine de el attı. Dubai başta olmak üzere, Amerika ve İngiltere’de de yatırımları olan genç iş insanı Karasoy, alışveriş sitesi için çalışmaları başlattı.

Yetkililerden alınan bilgiye göre Anatolian Commerce adını alacak olan alışveriş sitesi birden çok kategoride satış yapacak.

Dünya Markaları Anatolian Commerce’de Toplanacak

Dünyanın önce gelen markalarını bu alışveriş sitesinde toplayacak olan Serdar Karasoy: ‘ Türkiye’nin en büyük ve en prestijli alışveriş siteleri arasına gireceğiz. Anatolian Commerce adını verdiğimiz online alışveriş sitemizde, müşterilerimiz ünlü markaların ürünlerini kolaylıkla satın alabilecek’ diye konuştu. 

Giyim , Aksesuar, Parfüm Gibi Ürünler Satışa Sunulacak

Anatolian Global DMCC yetkililerden edinilen bilgilere göre, online alışveriş sitesi içierisinden kadın- erkek giyim, kozmetik ürünleri, Aksesuar, saat, çanta ve parfüm gibi ürünler satışa sunulacak. Satın alınan ürünler hızlı kargolama ile kullanıcılara kolay bir şekilde ulaştırılacak. Türkiye’nin her yerine hızlı gönderim yapılarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacaklar.

Serdar Karasoy Alışveriş Sitesi İle Beraber Yeni İstihdamlar Oluşturacak

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy, Anatolian Commerce adını verdiği alışveriş sitesi ile beraber yeni iş istihdamlarına başlayacak. Şuan haliz hazırda büyük bir ekip ile çalışmalarına başlayan genç iş insanı Serdar Karasoy, ekibini büyütmeyi hedefliyor.

Daha öncesinde Bona Fide Yatırım Şirketini satın alarak medya sektörüne giren Serdar Karasoy, yeni açacağı online alışveriş sitesiyle de e- ticaret sektörüne de girmiş oldu. Bunların dışından Dubai’de büyük yatırımlar yapan Karasoy, yakında Avrupa’nın farklı noktalarında da yatırımlar yapacağı konuşuluyor.

01.06.2023
1.334
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.