tren

Serdar Karasoy Geleceğe Umut Oldu

Serdar Karasoy Geleceğe Umut Oldu

Anatolian Global DMCC ve Anatolian Commerce’nin sahibi ünlü iş adamı ve finans danışmanı Serdar Karasoy, ülkemizde yaşanan yangınlardan dolayı 1000 adet fidan bağışından bulundu.

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı ve Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi genç iş insanı Serdar Karasoy, son günlerde ülkemizde art arda yaşanan yangınlar sebebiyle üzüntüsünü belirterek TEMA Vakfına 1000 fidan bağışı yaptıklarını açıkladı.

TEMA Vakfına 1000 Adet Fidan Bağışladı

Ünlü iş insanı Serdar Karasoy instagram hesabından yaptığı açıklamada “ Ülkemizde art arda yaşanan haberleri üzüntüyle karşılamaktayız. Yangınlarda yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımızın ailelerine sabırlar diliyoruz bu zor günlerde ülkemize destek vermek amacıyla TEMA Vakfına 1000 fidan bağışlıyoruz.” açıklamasında bulundu.

İhtiyaç Sahiplerine Yardım Gönderdi

Yanan ormanlık alanların yeniden ağaçlandırılması için 1000 adet fidan bağışı yapan Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy, yangından etkilenen ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir kamyon ‘İhtiyaç Malzemesi’ gönderdi. 

Serdar Karasoy Gönülleri Fethetti

Sıkça yardımlarla gündeme gelen Serdar Karasoy, yaptığı desteklerle büyük alkış topladı. Genç iş adamı daha önce SMA’lı hastalar için yardım kampanyasına katılmış ve bağışta bulunmuştu. Doğum gününde de hediye kabul etmeyen Karasoy, SMA’lı çocuklar için bağış yapılmasını rica etmişti. Yaptığı son yardımlarla büyük beğeni ve alkış toplayan Serdar Karasoy, gelece umut olan adam diye anılmaktadır.

01.06.2023
1.732
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.