tren

Serdar Karasoy Bona Fide Yatırım Holding Şirketini Satın Aldı

Serdar Karasoy Bona Fide Yatırım Holding Şirketini Satın Aldı

Anatolian Global DMCC’in sahibi Serdar Karasoy; Sinema ve TV alanındaki yatırımlara ağırlık verdi. Bu doğrultuda sektörde lider konumda olan ve bünyesinde birçok kuruluş barındıran Bona Fide Yatırım Holding Şirketini satın aldı.

Tüm dünyada yatırımlar yapan genç iş insanı Serdar Karasoy, Türkiye’de yeni bir yatırıma imza attı ve Bona Fide Şirketini satın aldı.

TV ve Sinema Sektöründe Ne iş Yapacak

Amerika, Dubai ve İngiltere’de birçok yatırımlar yapan ve Dubai’de ‘Yatırımcılar Listesine’ giren Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy, yeni satın aldığı Bona Fide Yatırım Holding Şirketiyle önde gelen dijital platformlara iş yapacak. Bununla birlikte yakın zamanda bir sinema filmi için hazırlık yapmakta olan Serdar Karasoy, böylelikle 4.5 milyon kullanıcıya hizmet vermiş olacak.

Yeni İstihdamlar Oluşturulacak

Serdar Karasoy’a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre bin 200 çalışanı bulunan Bona Fide Yatırım Holding Şirketine yeni istihdamlar yaratılacak. Bununla beraber genç ve başarılı iş insanı Serdar Karasoy, yeni ve dinamik projelerle ilerleyeceğini duyurdu.

Amerika İngiltere ve Dubai’ye Yeni Yatırımlar

Öte yandan yurtdışında çalışmaları devam eden Karasoy, Amerika ve Dubai’de de yeni yatırımlar yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Çok yakında bu yatırımlar hakkında halkı bilgilendireceğini duyuran Anatolian Global DMCC yetkilileri, başka detay vermedi.

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy Kimdir?

Serdar Karasoy, 1982 Sivas doğumludur. Lise sonrası İngiltere’de City of London School’da İngilizce dil eğitimi aldı. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Fransızca öğrenimi gördü. Fransa’da Universi de Toulouse’de eğitim aldıktan sonra City Bank ve Garanti Bankası’nda çalıştı. 2017 ticaret hayatına girdi ve  2020 yılında Anatolian Global DMCC Dubai’de kurdu. Aynı yıl ise İngiltere’de Anatolian Investment Holding’i kurarak uluslararası arenada tanınır hale geldi. Yatırımlarına birçok firmayı ve sektörü bünyesine katarak devam etmektedir.  Beşiktaş Kongre Üyesi olan Serdar Karasoy, Amerika, İngiltere, Dubai, İtalya’da ve Almanya’da yatırımlar yapmaktadır. Spor yapmayı seven genç iş adamı Serdar Karasoy 2 çocuk babasıdır.

13.10.2022
1.595
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.