tren

Serdar Karasoy yılın “En Başarılı Uluslararası yatırımcı” ödülünü aldı

Serdar Karasoy yılın “En Başarılı Uluslararası yatırımcı” ödülünü aldı

Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı ve Anatolian Haber İmtiyaz Sahibi Serdar Karasoy, “En Başarılı Uluslararası yatırımcı” ödülüne layık görüldü.

Her organizasyonuyla fark yaratan Marinel Medya iş ve kariyer etkinlikleri kapsamında başarılı isimleri bir araya getirmek amacıyla 3. Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri törenini düzenledi. La Quinta by Wyndham Otel’de düzenlenen muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Jess Molho üstlendi.

ÜNLÜ İSİMLER ÖDÜL ALDI

Jess Molho ve Özlem Yıldız’ın eğlenceli sunumlarıyla sektörüne yön veren marka ve isimlerle birlikte medya ve sanat dünyasının önemli isimleri de gecede yer aldı. Ödül alan sanatçılar şarkılarıyla davetlilere eğlenceli ve unutulmaz bir gece yaşattı.

ECE SEÇKİN SAHNE ALDI

Türkiye ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış isimlerin ödül aldığı gecede Türk pop müziğinin güçlü sesi Ece Seçkin şarkılarıyla davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı.
Yılın en iyilerinin ödül aldığı 2023 Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödül Töreni’nde, sektöründe uzman pek çok iş adamı, girişimci ve ünlü isim sahneye çıktı.

SERDAR KARASOY – EN BAŞARILI ULUSLARARASI YATIRIMCI

Dubai merkezli olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren ve finans sektörünün öncü firmalarından olan Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy gecede ‘En Başarılı Uluslararası Yatırımcı’ ödülünün sahibi oldu. Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği’ne bağışta bulunan Karasoy, ödül aldığı sırada, ‘Beni bu ödüle layık gören herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Kanser hastası çocuklarımızın tedavi süreçlerini yakından takip ediyor ve şirket olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ödülümü onlara armağan ediyorum.” İfadelerini kullandı.

08.06.2023
1.474
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.