tren

Serdar Karasoy Became Hope for the Future

Serdar Karasoy Became Hope for the Future

The owner of Anatolian Global DMCC and Anatolian Commerce, famous businessman and financial advisor Serdar Karasoy donated 1000 saplings due to the fires in our country.

Young businessman Serdar Karasoy, Chairman of Anatolian Global DMCC and member of Beşiktaş Board of Directors, stated that they donated 1000 saplings to TEMA Foundation by expressing their sadness due to the fires that have been happening in our country in recent days.

TEMA Vakfına 1000 Adet Fidan Bağışladı

Ünlü iş insanı Serdar Karasoy instagram hesabından yaptığı açıklamada “ Ülkemizde art arda yaşanan haberleri üzüntüyle karşılamaktayız. Yangınlarda yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımızın ailelerine sabırlar diliyoruz bu zor günlerde ülkemize destek vermek amacıyla TEMA Vakfına 1000 fidan bağışlıyoruz.” açıklamasında bulundu.

İhtiyaç Sahiplerine Yardım Gönderdi

Yanan ormanlık alanların yeniden ağaçlandırılması için 1000 adet fidan bağışı yapan Anatolian Global DMCC Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karasoy, yangından etkilenen ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir kamyon ‘İhtiyaç Malzemesi’ gönderdi. 

Serdar Karasoy Gönülleri Fethetti

Sıkça yardımlarla gündeme gelen Serdar Karasoy, yaptığı desteklerle büyük alkış topladı. Genç iş adamı daha önce SMA’lı hastalar için yardım kampanyasına katılmış ve bağışta bulunmuştu. Doğum gününde de hediye kabul etmeyen Karasoy, SMA’lı çocuklar için bağış yapılmasını rica etmişti. Yaptığı son yardımlarla büyük beğeni ve alkış toplayan Serdar Karasoy, gelece umut olan adam diye anılmaktadır.

29.12.2023
1.544
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.